Londonbussen (sommar 2017)

Med start den 3:e juli kommer gör sommarbussen sin comeback.

Tidtabell

Malmö Central 12:00 14:30 15:00 17:30
Malmö Live 12:05 14:25 15:05 17:25
Dockan 12:10 14:20 15:10 17:20
Turning Torso 12:15 14:15 15:15 17:15
”Ribban” 12:25 14:05 15:25 17:05
Småbåtshamnen 12:35 13:55 15:35 16:55
Folkets hus Limhamn 12:40 13:50 15:40 16:50
Emporia Hyllie 13:00 13:30 16:00 16:30
Retur Retur